Jesteśmy ludźmi posiadającymi odpowiednie wykształcenie muzyczne. Oferujemy Państwu obsługę muzyczną na przyjęciach weselnych, imprezach firmowych, plenerach, balach, studniówkach, 18– tkach oraz innych imprezach okolicznościowych. Pochodzimy z Grodziska Mazowieckiego i okolic. Swoje usługi wykonujemy w obrębie woj. mazowieckiego, jesteśmy również w stanie zagrać w miejscach bardziej odległych, kwestię tą ustalamy indywidualnie. Posiadamy nowoczesny w pełni profesjonalny sprzęt oraz bogate oświetlenie, oparte na najnowszej technologii LED DMX. W naszym zróżnicowanym repertuarze obejmującym ponad 300 utworów znajdziecie Państwo wiele ciekawych pozycji, które zapewnią każdemu doskonałą zabawę do białego rana.

Zespół muzyczny "SILVER" zadowolił wielu klientów. Zdaj się na doświadczenie oraz profesjonalizm i dołącz do tego grona. Gramy ze sobą już ponad 9 lat! To wystarczająco długo żeby poznać się na wylot, a jednocześnie na tyle krótko, aby do każdego wydarzenia wciąż podchodzić ze szczerym uśmiechem, pełnym zaangażowaniem oraz nieustającą energią - Kiedy inne zespoły mają przerwę – My wciąż gramy!

 

Beata - wokalistka


Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek Edukacja Ustawiczna i Andragogika (magister pedagogiki). Na co dzień zajmuję się organizacją eventów firmowych oraz dużych wydarzeń muzycznych. W zespole zamienia się w białą Whitney Houston. Śpiewa powalając na kolana swoich słuchaczy, jednak jej główną specjalnością jest przebijanie balonów siłą głosu. Jej umiejętności wokalne sprawiają, że na parkiecie nigdy nie brakuje bawiących się par. W zespole jest również mózgiem operacyjnym. Czuwa nad prawidłowym przebiegiem zabaw i konkursów oczepinowych. Jej zasługą jest wybór repertuaru oraz jego ciągłe powiększanie się.


Marcin - klawiszowiec, akordeonista, wokalista, manager


Marcin jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Żyrardowie oraz absolwentem Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie (magister ekonomii). W zespole śpiewa, gra na akordeonie guzikowym oraz na instrumentach klawiszowych. Dba o dobre ustawienia dźwięku oraz czuwa nad akustyką. Jego zasługą jest dobór profesjonalnego sprzętu oraz jego ciągła modernizacja. Podczas zabaw oczepinowych potrafi rozbawić do łez każdego gościa weselnego. Zamienia się w złego smoka i więzi w wieży księżniczki ;-)


Sławek - gitarzysta, akustyk, realizator dźwięku


Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, magister nauk politycznych. Wykształcony nauczyciel muzyki i instruktor nauki gry na gitarze. Profesjonalny muzyk współpracujący w wielu projektach, a na stałe w naszym zespole, Kabarecie OTTO oraz zespole rockowo coverowym Lucky Band. Pracownik dwóch domów kultury, aranżer, akustyk i realizator dźwięku. W zespole pełni rolę etatowego Gary Moore'a :-) Gra na wszelkiego rodzaju instrumentach strunowych: gitarze elektrycznej, akustycznej lub basowej. Jego specjalność to jazz, blues i rock. Każdy dźwięk gitary dodaje charakteru, który idealnie współbrzmi z całym zespołem. Jak na akustyka przystało, Sławek również zajmuje się nagłaśnianiem oraz dba o jak najlepsze brzmienie każdego występu.


Błażej - saksofonista, trębacz


Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Żyrardowie. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Politologia. Specjalista ds. marketingu politycznego i wizerunku. Gra na saksofonie tenorowym, altowym, sopranowym, barytonowym i trąbce, a co najważniejsze ładuje cały skład pozytywną energią. Na stałe współpracuje z Kabaretem OTTO oraz kilkoma orkiestrami dętymi. To dzięki niemu marsz i biesiada weselna posiadają pełnię swojego brzmienia. Gwarantujemy, że każda zagrana przez niego solówka na długo zostaje w pamięci słuchaczy

Facebook

Kontakt

  • 663 025 116

    zespol.silver@interia.eu